Redakcja: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Sport

Zasady bezpieczeństwa podczas zimowych aktywności fizycznych

Zasady bezpieczeństwa podczas zimowych aktywności fizycznych

Zimowa pora stanowi świetny czas, ażeby aktywnie spędzać czas na orzeźwiającym powietrzu, niemniej jednak treningi w chłodniejszych temperaturach mogą tworzyć wyzwanie dla zdrowia i bezpieczeństwa. W tym artykule opiszemy, w jaki sposób ćwiczyć na świeżym powietrzu w zimie, unikając kontuzji i chorób. Poznaj kilka podstawowych sugestii.

Nordic Walking - marsz do zdrowia i sylwetki

Nordic Walking - marsz do zdrowia i sylwetki

Nordic Walking stanowi nie wyłącznie zdrowy sposób spędzania czasu na orzeźwiającym powietrzu, lecz dodatkowo aktywność sportowa dostępna dla wszystkich bez względu na wiek lub poziom kondycji. Za sprawą tego sportu , możesz radować się witalnością na każdą porę roku. W niniejszym artykule omówimy zasady stosownego Nordic Walking, niezbędne wyposażenie oraz zdradzimy, z jakiego powodu powinno się zacząć tę przyjemną formę sportu.

Dlaczego warto pływać kajakiem

Dlaczego warto pływać kajakiem

Każdy człowiek powinien co najmniej dwa lub trzy razy w ciągu tygodnia solidnie poćwiczyć. nie od dziś wiadomo, iż ćwiczenia fizyczne wzmacniają tężyznę fizyczną i kondycję. Trening nadzwyczaj korzystnie wpływa na nasze serce i układ krążenia. Nie każdy jednak lubi biegać, lub pocić się na siłowni. Warto więc zainteresować się takim sportem, który dostarczy nie tylko korzyści dla zdrowia, ale będzie również przyjemny i relaksujący. Takim sportem z pewnością jest pływanie na kajaku. Co powoduje, że spływy kajakowe lubią wszyscy, niezależnie od wieku i stanu kondycji fizycznej ?

Igrzyska Olimpijskie - co to jest, krótka historia

Igrzyska Olimpijskie - co to jest, krótka historia

Igrzyska Olimpijskie to najbardziej znane zawody sportowe globu. Trwają blisko dwóch tygodni, podczas których zaplanowane są konkursy w wielu dyscyplinach indywidualnych oraz zespołowych.

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Email: innowacyjny@sitte.pl

Image