Redakcja: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Biznes

Szkolenia dla przedsiębiorców i menedżerów w Gdańsku

Szkolenia dla przedsiębiorców i menedżerów w Gdańsku

Szkolenia dla przedsiębiorców i menedżerów w Gdańsku. Rozwój kompetencji zawodowych związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w organizacji

Większość menedżerów i przedsiębiorców stawia na rozwój swoich umiejętności i zdobywanie nowej wiedzy  m.in. poprzez uczestnictwo w różnych kursach i szkoleniach. Zdarza się jednak, że kadra zarządzająca i osoby prowadzące własną firmę pomijają przy tym warsztaty dotyczące zarządzania zespołem, wychodząc z założenia, że wiedzą na ten temat już wszystko, co konieczne. To oczywiście błąd,– a na rozwój kompetencji związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi warto postawić nawet przy bogatym doświadczeniu zawodowym. Jakie szkolenia i kursy z tej tematyki są dostępne w Gdańsku?

Coraz więcej sklepów www

Coraz więcej sklepów www

Realizujemy z dnia na dzień coraz więcej transakcji w internecie. Sporo sklepów stacjonarnych decyduje się na utworzenie witryny www, dlatego, że zdoła w ten sposób dostać się do znacznie szerszej rzeszy klientów. Z kolei my będziemy mogli robić zakupy o wiele szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest jednakże grupa produktów, które cały czas chcemy zakupywać tradycyjnie. Jedną z tych grup jest odzież. Ale czy kupowanie odzieży w internecie nie jest znacznie rentowne?

Co to jest kryptowaluta Bitcoin?

Co to jest kryptowaluta Bitcoin?

Zdobywanie pieniędzy na tak zwanych kryptowalutach okazało się w ubiegłych latach szczególnie modne. Podobnie jak wcześniej zarabianie na wynajmie mieszkań bądź kolekcjonowano złoto bądź obrazy, lub monety, podobnie teraz modne okazały się kryptowaluty.

Jak zarabiać pracując w domu?

Jak zarabiać pracując w domu?

Jest duże grono osób, które pragnęłyby zarabiać pieniądze bez przymusu częstego wychodzenia z mieszkania. Tyczy się to głównie niepełnosprawnych, matek wychowujących małe dzieci a także osób, które żyją daleko od miasta.

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Email: innowacyjny@sitte.pl

Image