Redakcja: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Innowacyjne

Audyt SEO - to rozwiązanie

Audyt SEO - to rozwiązanie

Na dzień dzisiejszy mechanizmy pozycjonowania stron w internecie są niesłychanie skomplikowane do pojęcia łącznie z ciągłym rozwojem techniki w tym obszarze.

Szkolenia dla przedsiębiorców i menedżerów w Gdańsku

Szkolenia dla przedsiębiorców i menedżerów w Gdańsku

Szkolenia dla przedsiębiorców i menedżerów w Gdańsku. Rozwój kompetencji zawodowych związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w organizacji

Większość menedżerów i przedsiębiorców stawia na rozwój swoich umiejętności i zdobywanie nowej wiedzy  m.in. poprzez uczestnictwo w różnych kursach i szkoleniach. Zdarza się jednak, że kadra zarządzająca i osoby prowadzące własną firmę pomijają przy tym warsztaty dotyczące zarządzania zespołem, wychodząc z założenia, że wiedzą na ten temat już wszystko, co konieczne. To oczywiście błąd,– a na rozwój kompetencji związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi warto postawić nawet przy bogatym doświadczeniu zawodowym. Jakie szkolenia i kursy z tej tematyki są dostępne w Gdańsku?

Co to jest kryptowaluta Bitcoin?

Co to jest kryptowaluta Bitcoin?

Zdobywanie pieniędzy na tak zwanych kryptowalutach okazało się w ubiegłych latach szczególnie modne. Podobnie jak wcześniej zarabianie na wynajmie mieszkań bądź kolekcjonowano złoto bądź obrazy, lub monety, podobnie teraz modne okazały się kryptowaluty.

Coraz więcej sklepów www

Coraz więcej sklepów www

Realizujemy z dnia na dzień coraz więcej transakcji w internecie. Sporo sklepów stacjonarnych decyduje się na utworzenie witryny www, dlatego, że zdoła w ten sposób dostać się do znacznie szerszej rzeszy klientów. Z kolei my będziemy mogli robić zakupy o wiele szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest jednakże grupa produktów, które cały czas chcemy zakupywać tradycyjnie. Jedną z tych grup jest odzież. Ale czy kupowanie odzieży w internecie nie jest znacznie rentowne?

Jak zarabiać pracując w domu?

Jak zarabiać pracując w domu?

Jest duże grono osób, które pragnęłyby zarabiać pieniądze bez przymusu częstego wychodzenia z mieszkania. Tyczy się to głównie niepełnosprawnych, matek wychowujących małe dzieci a także osób, które żyją daleko od miasta.

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Email: innowacyjny@sitte.pl

Image