Redakcja: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Ciekawe

Rewolucja w obsłudze klienta - technologiczne nowinki

Rewolucja w obsłudze klienta - technologiczne nowinki

Innowacyjne technologie rewolucjonizują branżę gastronomiczną, przerabiając wariant, w który restauracje usługują klientom i kierują swoim biznesem. Kody QR, kioski samoobsługowe, czy użycie AI są coraz bardziej wszechstronne, poprawiając nie tylko wrażenia konsumenta, ale również systemy operacyjne w restauracjach.

Przemysł gastronomiczny na fali cyfrowej rewolucji

Sytuacja kryzysu jeszcze bardziej przyspieszyła ten trend, przymuszając lokale gastronomiczne do przekazania cząstki swojej aktywności do internetu. Przeszło połowa Polaków kupuje dania przez internet, co uwidocznia, jak ważna stała się digitalizacja w gastronomii.

Personalizacja usług w restauracjach - jak skutecznie zadowolić klientów

Nowe technologie wydatnie uprzystępniają procedurę zamawiania posiłków, ale również oddziaływają pozytywnie na zadowolenie konsumentów. Używanie prostych menu w kioskach samoobsługowych zmniejsza okres wyczekiwania w kolejce, natomiast cyfrowe menu gwarantuje lepsze poznanie oferty.

Wprowadzenie sztucznej inteligencji - recepta na sukces biznesowy

Jednak nowe innowacje wykraczają poza samą serwis dla klienta. Za pośrednictwem cyfrowej automatyzacji właściciele restauracji współcześnie bardziej wydajne narzędzia do planowania środków, składania zleceń, lub kierowania personelem. Szkolenia dla kadry są w stanie być obecnie bardziej zaawansowane za sprawą aplikacji mobilnych, a to zwiększa pracę jak również jakość obsługi. Istotną zaletą odkrywczych rozwiązań stanowi opcja personalizacji usług. Dzięki gromadzeniu danych restauracje są w stanie prawidłowo odgadnąć upodobania kontrahentów i dopasować ofertę do ich sugestii. Sztuczna inteligencja wspiera właścicieli restauracji w prognozowaniu działań konsumentów a także w usprawnieniu transakcji, co wzmacnia skuteczność biznesu. Wraz z rozrostem innowacji, system inteligentny okaże się jeszcze bardziej podstawowym faktorem w zarządzaniu restauracją. Wspierając promocje, planując doręczanie, czy udoskonalając dysponowanie zapasami, sztuczna inteligencja stanie się fundamentalnym wsparciem każdego kierownika restauracji. Finalnie powinno się podkreślić, że kluczem do powodzenia stanie się zdobycie i zachowanie zadowolonych konsumentów we wszystkich kanałach sprzedaży - od transportu po lokale stacjonarne. Z tej przyczyny inwestycja w Świeże technologie stanie będzie coraz to bardziej znacząca dla każdego restauratora.

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Email: innowacyjny@sitte.pl

Image