Redakcja: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Biznes

Coraz więcej sklepów www

Coraz więcej sklepów www

Realizujemy z dnia na dzień coraz więcej transakcji w internecie. Sporo sklepów stacjonarnych decyduje się na utworzenie witryny www, dlatego, że zdoła w ten sposób dostać się do znacznie szerszej rzeszy klientów. Z kolei my będziemy mogli robić zakupy o wiele szybciej oraz bez opuszczania mieszkania. Jest jednakże grupa produktów, które cały czas chcemy zakupywać tradycyjnie. Jedną z tych grup jest odzież. Ale czy kupowanie odzieży w internecie nie jest znacznie rentowne?

dużą obawą jest to, że zamówiony produkt będzie w nieodpowiednim rozmiarze albo taki, który niestety nie będzie za dobrze na nas leżał. Zazwyczaj przed przymierzeniem pewnej rzeczy zdaje nam się ona odpowiednia, a po włożeniu nie jesteśmy już zachwyceni z tego jak wyglądamy. Trzeba jednak pamiętać, że kupując ubrania w sklepach online, będziemy mogli je odesłać z powrotem w ciągu dwóch tyg. Najczęściej taki zwrot jest całkowicie bezpłatny. Pozwala to na spokoje przymierzenie np. koszulki w mieszkaniu a także odesłanie jej lub zamiana na jakieś inne ubranie, w momencie gdy będzie za wielka albo za mała.Ciuchy, które możemy nabyć online, zazwyczaj są dużo tańsze niż te w tradycyjnych sklepach. Dzieje się tak poprzez to, że tego typu rozwiązanie stwarza mniej kosztów. Właściciel strony internetowej, opłaca znacznie mniejszą ilość pracowników, najczęściej nie musi płacić czynszu za pomieszczenie, mniejsze są także media itp.

Większy jest też asortyment. Możemy przebierać spośród bardzo wielu ofert, oglądanie ubrań jest bardziej komfortowe i sprawniejsze, aniżeli w tradycyjnym sklepie. Nie musimy się także zamartwiać, że ktoś zabierze nam coś sprzed nosa. Jeśli widzimy, iż brakuje jest danego produktu, będziemy mogli włączyć powiadomienie, które zostanie nam przesłane na skrzynkę email, w momencie kiedy produkt pojawi się w sklepie ponownie.Jednym z kłopotów dla klienta często może być koszt przesyłki. Czasem przewyższa wartość zamawianej rzeczy. Sporo sklepów internetowych oferuje natomiast bezpłatną przesyłkę powyżej określonej sumy, a czasami jest ona darmowa dla każdego zamówienia. Mamy także opcję doboru dostawy zamówienia. Cena odbioru zamówienia w punkcie np. w ruchu, wynosi około sześć zł. Najwięcej kosztować Nas będzie dostawa zamówienia pod same drzwi poprzez kuriera, około 10-12 pln.

Zaufane sklepy internetowe systematycznie informują nas o statusie naszego zamówienia. Doręczenie zajmuje naprawdę niedużo czasu, doręczenie paczki po paru dniach to w teraźniejszych czasach mało spotykane. Zazwyczaj już po 2 dniach będziemy mogli cieszyć się nowymi spodniami lub bluzką.

Niewątpliwie warto rozważyć, czy nie rozpocząć kupować ciuchów poprzez internet. Pozwoli to na szybsze a także lepsze zakupy, ale również zaoszczędzenie naszego czasu a także kasy.

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Email: innowacyjny@sitte.pl

Image