Redakcja: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Dla domu

Wybór schodów i balustrad

Wybór schodów i balustrad

Schody to nie jedynie konstrukcja o znaczeniu funkcjonalym. Schody mogą również być istotną atrakcją domu, dodają mu charakteru. Powinny komponować się z niedużymi pomieszczeniami, bez ograniczania wolnej przestrzeni.

Na rynku szukane są firmy świadczące usługi kompleksowe z dowozem, od pomiaru do montażu, zarówno schodów jak i balustrad. Doceniany przez klientów będzie też kontakt z architektem, z artystą, który wykreuje schody doskonałe, właśnie do naszego domu, schody a także balustrady na wymiar. Nie ulega wątpliwości, że mniej kosztowne są schody z katalogu, z gotowych elementów, jednakże czasami potrzebujemy, by były wyjątkowe, tylko dla nas.

Co wybrać? Które schody, który typ - kręte, bolcowe, zabiegowe, proste, ażurowe i z podstopniami, a być może dywanowe. Znamy schody lewo - lub prawoskrętne. Z czego je wykonać, który materiał może być wykorzystany, lite drewno, bądź metal. Jakie elementy schodów mają być drewniane, a które metalowe. Jednakowo istotne dycyzje należy podjąć podczas wyboru balustrad. Możemy dokonać wyboru spośród balustrad z drewna a także osiągających coraz większą sławę - nowoczesnych balustrad ze stali nierdzewnej. Balustrady stalowe charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na warunki zewnętrze, są stabilne i wyglądają elegancko, można je integrować z drewnem, a także szkłem.

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Email: innowacyjny@sitte.pl

Image