Redakcja: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Dla domu

Piękne wnętrza - sypialnia

Piękne wnętrza - sypialnia

Twoja sypialnia może stać się twoim ukochanym pokojem w domu wystarczy parę banalnych pomysłów, zapewniających poczucie dużej przestrzeni - nawet jeśli twój obecny pokój jest raczej przepełniony. Zmień swoje miejsce do spania w obszar, o którym wiecznie marzyłeś, za pomocą tych oszczędzających miejsce pomysłów.

Dodaj wielofunkcyjny stolik nocny
Zmień swój mały stolik nocny, przystosowany tylko do lampy na małe komody po obu stronach łóżka. Będą one stanowiły coś więcej aniżeli miejsce na lampkę nocną, budzik, okulary lub telefon komórkowy, ale możesz także zagospodarować szuflady na skarpetki, bieliznę, krawaty, czy swetry, dzięki temu zdołasz zminimalizować wielkość komody i uporządkować szafę. Dołóż lustra za lampkami nocnymi, aby stworzyć iluzję przestrzeni, odbijając światło i rozjaśniając przestrzeń.

Idź pod łóżko
Nieład to nieprzyjaciel otwartej przestrzeni, zatem zorganizuj kilka podłużnych, przykrywanych pudełek do przechowywania pod łóżkiem butów, odzieży, czy innych nie wykorzystywanych na codzień rzeczy. Schowaj je i nie myśl o nich, tak długo jak nie będziesz musiał ich wydobyć - i naraz są swobodnie dostępne, jednakże nie zagracają pomieszczenia.

Skorzystaj z szaf w mieszkaniu
Większość szaf w holu jak również przedpokoju to szczególnie niezużytkowane pomieszczenia. Za płaszczami oraz kurtkami przechowuj rzadko wykorzystywane suknie czy garnitury w specjalnych torbach na ubrania. To miejsce do przechowywania formalnych sukienek, smokingów, gajerów na rozmowy o pracę - to, czego nie użytkujesz częściej aniżeli raz czy dwa razy w roku.

Wybierz te same lub zbliżone kolory
Łatwą wizualną sztuczką otwierającą pokój jest dopasowanie zasłon pod kolor ścian które jednocześnie eksponują meble. Jeśli masz niewielkie akcenty, takie jak krzesła, ramki czy lampy, wyszukaj kolor farby, który jest jaśniejszy, ciemniejszy lub bardziej metaliczny i pomaluj je, aby współgrały. Na przykład krzesło podkreślone w kolorze różanego złota przyjemnie wpasuje się w ciepłe karmelowe ściany i okna.

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Email: innowacyjny@sitte.pl

Image