Redakcja: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Dla domu

Houseboutem w piękny rejs

Houseboutem w piękny rejs

Nic tak nie łagodzi, jak prawdziwy odpoczynek wśród natury. Cisza, zadowolenie, subtelna bryza, w pobliżu szczebioty ptactwa. A dookoła szum fal, szelest liści, sitowia, czy trawy. Dla wielu zapracowanych Polaków to szczyt marzeń. Przeważnie pakujemy się w samochód i jedziemy gdzieś na zatłoczone plaże najbliższego pojezierza. Krzątanina, utarczki o miejsce na leżak, wrzawa, duża dystans do hotelu, nic, co można określić kompletnym komfortem. A jeśliby posiadać taki spokój na co dzień? Używać z powabów pięknej natury, zauważać nowe interesujące zakątki, a zarazem zapewnić sobie tak komfortowe okoliczności, jak w domu? Okazuje się, że zakup czy też nawet najem houseboata zapewni nam zrealizowanie wszelkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - łódź mieszkalna

Houseboat to unikatowa łódź. Została opracowana z myślą o zagwarantowaniu żeglarzom całkowitej wygody i ergonomiczności. Houseboat posiada pomieszczenia, które zostały urządzone tak, aby ich elegancki aranżacja oraz wysokiej jakości wyposażenie odpowiadały standardom komfortowego i ładnego niewielkiego mieszkania. Poza tym wespół z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, zaprojektowano też strefę relaksu. To wyniesiona kawałek pokładu, na którym można ustawić leżaki i podziwiać śliczne widoki naokoło. Z bez wątpienia można zakomunikować, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby potencjalnego konsumenta.

Przymioty odpoczynku na houseboacie

na skutek tego, że houseboat jest zaadaptowany do całorocznego zamieszkania, zapewnia zupełną autonomię w podróżowaniu. Możesz nawigować po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej lub zwyczajnie zacumować w wybranym porcie. Dzięki ze względu na to dużą ubaw z zamieszkania na łodzi zauważają zarówno miłośnicy slow life, jak i ci, którzy chcieliby spędzać czas wielce dynamicznie. Houseboaty, które proponuje Eco Boats są zaopatrzone także w rowery elektryczne. Wystarczy zatem zastopować się na parę godzin, zejść na ląd i zwiedzać uroczą okolicę. Można więc śmiało ogłosić, że żeglując houseboatem jesteś samowystarczalny i nieograniczony od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet sterowanie łodzią jest niesłychanie łatwe i nie wymaga wyjątkowych umiejętności. Jednakowoż w Eco-Boats.eu można wypożyczyć houseboata wespół z obsługą sternika na siedmiodniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa albo określić dowolną trasę.

Houseboaty w trendzie proekologicznym

Coraz bardziej popularne staje się poszukiwanie miejsc, gdzie można spędzić czas na łonie przyrody. Nawigowanie houseboatem przynosi okazja nieprzerwanego przestawania z naturą i to w niezmiernie wolnym zakresie. Można bowiem zachwycać się czar mijanych pejzażów z pokładu łodzi, jak również jest możliwe, by zejść na ląd i spacerować między zieleni.

Pożądane byłoby wspomnieć, iż houseboaty, które powstają w stoczni https://eco-boats.eu/houseboat posiadają napęd elektryczny. Świadczy to, że realizują wysokie wymagania ekologiczne, a równocześnie są niedrogie w eksploatacji.

Rejs houseboatem wobec tego to kapitalna możliwość na spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Należałoby już rozważyć o tym, jak zaplanować majówkę albo wakacje. A być może w zupełnie wymknąć się od zamętu miasta i przenieść się na łódź?

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Email: innowacyjny@sitte.pl

Image