Redakcja: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Dla domu

Czy kosz na brudne pieluchy jest składnikiem wyprawki noworodka?

Czy kosz na brudne pieluchy jest składnikiem wyprawki noworodka?

Zazwyczaj w trakcie spodziewania się narodzin dziecka zazwyczaj zaczynają się gorączkowe prace nad skompletowaniem wyprawki noworodka. Czasami jest to rozciągnięty na etapy szereg wielu zakupów, każde zakupy są pilnie sprawdzane pod względem zapotrzebowania. Bywa także, iż wyprawkę uzupełnia się w ostatniej chwili. Są to zakupy wykonywane w pośpiechu, nie ma czasu na precyzyjne analizy, czy zestawienia. Nie trudno w takim przypadku o zakup nie spełniający oczekiwań czy też przegapienie któregoś ważnego artykułu z wyprawki. Wobec tego przypomnimy dziś o ważkim elemencie wyprawki noworodka - koszu na brudne pieluchy

Funkcje kosza na brudne pieluchy

Kosz na brudne pieluchy powstał z myślą o ochronieniu przed brzydkimi zapachami z brudnego pampersa. Wyrzucanie zużytych pieluch do typowego kosza jest kłopotliwe, dlatego że nie jest on w większości wypadków szczelny. Kosze na brudne pieluchy przeważnie posiadają system zabezpieczający przed wydostawaniem się nieprzyjemnych zapachów i bakterii. W środku wkłada się specjalne wkłady, które wyrzuca się po napełnieniu kosza na brudne pieluchy. Wkłady najchętniej kupowanych koszy na brudne pieluchy mają mnóstwo pomocnych zalet. Są nie tylko nieprzepuszczające, lecz również cechuje je przeciwbakteryjna, niesłychanie szczelna warstwa. Co więcej są biodegradowalne, toteż również są zgodne z z ochroną środowiska. Taki profesjonalny kosz na brudne pieluchy może stać w pokoju bobasa, w łazience albo w innym miejscu. Nie rozchodzą się z niego żadne paskudne zapachy. Prócz tego dobry jakościowo kosz na brudne pieluchy ma intuicyjny system obsługi bez użycia rąk. To niesłychanie przydatne rozwiązanie. Przewijanie noworodka wskutek tego jest nie tylko przyjemniejsze, lecz także bardziej higieniczne.

Idealny pojemnik na brudne pieluchy, czyli jaki?

W czasie wyboru pojemnika na brudne pieluchy wypadałoby zwrócić uwagę na parę nader ważnych właściwości. Na samym starcie wypada zastanowić się, który gabaryt pojemnika na brudne pieluchy będzie przydatny. Przy zajmowaniu się noworodkiem nie ma czasu na częste opróżnianie pojemnika na pieluchy. Warto zainwestować w większy kosz, który ładnym wyglądem wkomponuje się w urządzenie pokoju, bądź łazienki. Nadzwyczaj komfortowy i wszechstronny kosz na brudne pieluchy ma pojemność 26l. Zdoła on pomieścić ok. 40 sztuk brudnych pieluch. Z uwagi na wysoką szczelność wyjmowanie zawartości z pojemnika nie musi być bardzo częste. Dlatego przy doborze pojemnika na brudne pieluchy należałoby spojrzeć na system szczelności przed brzydkimi zapachami. Pojemniki na brudne pieluchy Korbell <https://korbell.pl/> posiadają potrójny system uszczelniający. Znakomicie zatem chronią przed ulatnianiem się nieprzyjemnych zapachów i zarazków. Oprócz tego mają specjalny mechanizm, który nie pozwala na dostanie się do wewnątrz przez dziecko. Poza tym pojemniki na brudne pieluchy są proste w używaniu, są wyposażone w pedał do otwierania klapy nogą. Są więc praktyczne i wygodne. Jeśli zastanawiamy się też, jaki pojemnik na brudne pieluchy mamy kupić, powinno się przeanalizować oszczędne zużytkowanie wkładów. System koszy na pieluchy Korbell opiera się o wymienialne ekologiczne wkłady. Określa się żądany wymiar zgodnie z potrzebą, bez konieczności zużywania nazbyt dużej wielkości folii. Te biodegradowalne wkłady okazują się więc również niesłychanie ekonomicznym rozwiązaniem. Podczas zakupu dobrego pojemnika na pieluchy to tak samo bardzo ważna sprawa jak ergonomia użytkowania, czy ochrona przed zapachami i zarazkami. Należałoby tym samym kupić taki model pojemnika, który zrealizuje każde wspomniane potrzeby.

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Email: innowacyjny@sitte.pl

Image