Redakcja: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Dla domu

4 plusy kupna mieszkania z rynku pierwotnego

4 plusy kupna mieszkania z rynku pierwotnego

Marzeniem każdego z nas jest kupno mieszkania. To na pewno jedna z najważniejszych inwestycji życiowych. Nie zawsze jesteśmy w stanie uzbierać całą kwotę, z tej racji dodatkowo staramy się o pożyczkę. To nawet bardziej powoduje, iż mówimy w tym miejscu o znaczącej decyzji, która wiąże nas niekiedy na długie lata. Z uwagi na duże kwoty chcemy, aby zakupione przez nas mieszkanie realizowało nasze wszelkie wymagania. Wskutek tego najpierw warto szczegółowo uściślić czego oczekujemy. Czy nasze wymagania zdoła doścignąć kupno mieszkania deweloperskiego?

 

Zanim zatwierdzimy jakąkolwiek umowę pożądane byłoby się zastanowić jaka powierzchnia będzie dla nas akuratna. Posiadając rodzinę na pewno znaczący jest dla nas konfiguracja mieszkania. Dodatkowo należy przeanalizować sporo innych pytań, np. czy chcemy posiadać balkon bądź garaż. Dla wielu z nas istotna jest sama lokalizacja, na skutek której będziemy mieć krótszą drogę do miejsca pracy bądź nasze dzieci szybciej dojdą do szkoły. W rzeczy samej na rynku wtórnym odszukamy mnóstwo ogłoszeń. Pożądane byłoby natomiast zanotować, że w wielu przypadkach takie mieszkania wymagają remontu, bowiem kompletnie nie przystają choćby w paru procentach naszego wyśnionego mieszkania. Inaczej wygląda to w momencie, gdy interesują nas mieszkania od dewelopera. Z jakiej przyczyny pożądane byłoby zainwestować w takie rozwiązanie? W dalszej części artykułu znajdziesz argumenty, dzięki którym przekonasz się do tego pomysłu.

  1. Możność dopasowania mieszkania do osobistych potrzeb.Kluczową zaletą zakupu mieszkania od dewelopera jest fakt, iż możemy je zaaranżować podług własnych upodobań. Do naszej dyspozycji jest mieszkanie w stanie surowym, a to znaczy wyłącznie jedno – nieograniczone ewentualności. Znaczące jest też to, że nie mamy do czynienia z całkowitym remontem. Nabywając mieszkanie z rynku wtórnego trzeba przedtem skuć stare płytki, pozbyć się wszystkich rzeczy, które się nam nie podobają. Takie działania są czasochłonne i nastręczają dodatkowych inwestycji. w wypadku mieszkania z rynku pierwotnego na dzień dobry możemy przystępować do kluczowych prac.
  2. Pewne miejsce parkingowe.Dla wielu osób coraz istotniejsza bywa sprawa posiadania własnego miejsca parkingowego. Koniec końców żyjemy w czasach, gdzie na rodzinę wypada niekiedy więcej niż jeden wóz. W następstwie tego w czasie kupna nowego mieszkania zasadniczą rolę odgrywa ten wątek. Znakomicie wiemy, że parkingi są zapchane, a znalezienie czasem kawałka ziemi do zaparkowania wozu jest faktycznie niemożliwe. Na szczęście kupno mieszkania deweloperskiego w większości przypadków sprawia, iż to miejsce parkingowe możemy zdobyć w gratisowo!
  3. Ciekawe osiedle.Deweloperzy świetnie zdają sobie sprawę, że w często nie starczy oferować mieszkań z najwyższej półki. Ewentualni kupcy kierują uwagę także na inne rzeczy, a w tym wspomniane już miejsce parkingowe. Prócz tego ważka jest dla nas aranżacja osiedla. Mile spostrzegane są miejsca, gdzie w sąsiedztwie jest zieleniec. Spacerując możemy skorzystać z ławeczek, a nasze dzieci mogą spędzić czas na placu zabaw. Pragniemy aby przestrzeń, wokół nas będzie urocza i zielona. Właśnie to gwarantują nam deweloperzy. Dzisiaj mieszkania wznoszone są na nowoczesnych osiedlach, które potrafią zaspokoić wymagania zarówno młodych jak i starszych osób. Idealnie odnajdą się tu również rodziny z dziećmi.
  4. Znakomita lokata środków. Kupując mieszkanie deweloperskiego trzeba uświadomić sobie, że wykonuje się nadzwyczaj dobrą lokatę środków na przyszłość. Jeśli w kolejnych latach będziesz chciał je sprzedać to na pewno pozyskasz taką kwotę jaką sobie ustanowiłeś na początku. Dodatkowo bardzo ciekawie wygląda projekt na wynajęcie takiego lokum. W tym wypadku także nie będziesz skarżyć się na niedostatek zainteresowania. Z uwagi na nadmienione wyżej udogodnienia nowe mieszkania na atrakcyjnych osiedlach są bardzo rozchwytywane.

Podsumowując, mieszkania od dewelopera potrafią dotrzymać kroku wymaganiom nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jeśli Twoim marzeniem jest posiadanie ładnego lokum na atrakcyjnym osiedlu z wyznaczonym miejscem parkingowym to Twój wybór powinien paść na rynek deweloperski. Tak w zasadzie starczy, że wybierzesz biuro deweloperskie z doświadczeniem, żeby zdołać zrealizować swoje marzenia.

Redakcja

Adres: ul. Bursztynowa 31, 20-576 Lublin

Email: innowacyjny@sitte.pl

Image